×

مقاله ماشین های شارژی کودکان سری اول

ماشین های شارژی کودکان  سری اول


کاربران محترم سایت بازیجو ما اطلاعاتی در مورد خصوصیات ماشین های شارژی کودکان  برای شما اطلاعاتی مفید ارائه می دهیم تا در هنگام خرید این نوع اسباب بازی بتوانید با در دست داشتن اطلاعات دقیق و کافی و مناسب بتوانید از بهترین مدل های این ماشین های شارژی  برای فرزند دلبند خود تهیه نمایئد . 
دنیای کودکان بسیار هیجان انگیز و زرق و برق و همیشه د رحال تغییرو تحول می باشد والدین در خرید وسایل مورد نیاز کودکان چه اسباب بازی چه لوازم بهداشتی و چه لباس باید دقت و وسواس بیشتری را به خرج بدهند و از طرفی کودکان خودشان در تصمیم گیری و انتخاب  و خرید ها دخالت کرده و سعی می کنند بزرگ تر ها را وادار به خرید آنچه را که پسندیده اند کنند و این ویژگی در کودکان منجر به رشد شخصیت آنها در سنین بزرگسالی می شود از آنجا که انتخاب های کودکان دختر با پسر متفاوت است  از این رو خصوصیات اخلاقی آنها هم متفاوت می باشد ولی اسباب بازی هایی وجود دارند که بین پسر ها و دختر ها خواهان زیادی دارند از نمونه این اسباب بازی ها می توان به ماشین های شارژی اشاره کرد  که در سالهای اخیر به بازار آمده  وازجمله تفرحات گرون قیمت می باشد اصلا قیمت ارزونی ندارند پس به خاطر همین باید در انتخاب یک مدل از میان انواع مدلهای متنوع آنها می توان با دقت بیشتری  بهترین مدل را انتخاب کرد .
درطراحی و ساخت این گونه ماشین های شارژی از ماشین های سواری و شاسی بلند واقعی الگوبرداری شده  و در رنگهای گوناگون در بازار اسباب بازی ها در معرض فروش علاقه مندان قرار داده می شوند .
در خرید ماشین های شارژی به چند نکته مهم دقت کنید .
-    کیفیت آن متناسب با استفاده آن توسط کودکتان ، انتخاب شود .
-     از مدلی خرید نمائید که از استحکام بیشتری برخوردار باشد .
-    انتخاب سایز بزرگ آن بهتر است زیرا کودک بتواند تا چند سالگی از آن استفاده کند .
-    از ماشین های شارژی می توان از سن  یک سالگی الی سنین  هشت سالگی استفاده کرد .
-    در ماشین های شارژی که فرمان هیدرولیکی دارند کودکان می توانند بر آنها تسلط خوب داشته باشند .
-    اگر راندن ماشین خیلی به نرمی صورت بگیرد کودک در کنترل آن مجبور به استفاده از انرژی زیاد برای حرکت  دادن آن مصرف  نمی کند   .
-    ماشین های شارژی که دارای کمک فنر های نرمی هستند در راندن آنها  در مسیرهای ناهنجار و ناهموار به کودک راننده آن زیاد ضربه وارد نشده و درون اتاقک آن کودک  کمتر تکان می خورد .
-    مدل هایی که دارای دوموتور هستند این ماشین های شارژی چند ویژگی منحصر به فردی دارند:
-     1: دارای قدرت بیشتر
-     2 : می توان سرعت کند و تند آن را کنترل کرد
-      3 : همچنین با سرعت کم دنده عقب هم رانده می شوند .
-    مدل ماشین های شارژی دو موتوره که کنترل دار هستند بهترین مدل ها می باشند زیرا هنگامی که کودک توان هدایت و کنترل ماشین را نداشته باشد شما می توانید به وسیله کنترل از راه دور هدایت ماشین را به دست بگیرید . 
لطفا ادامه مطلب را در سری دوم دنبال کنید .


چاپ
نویسنده: م ک. بازیجو
تاریخ انتشار: 1396/09/04 05:56:32