×

مقاله ماشین های شارژی کودکان سری سوم

ماشین های شارژی کودکان  سری سوم
-    از مدل ماشین های شارژی با ابعاد بزرگتر برای دوسرنشین طراحی شده است دو کودک همزمان می توانند از آن استفاده کند .
-     برای کودکان کم سن خرید ماشین های شارژی ریموت دار مناسب است زیرا در این صورت سلامتی کودکان تامین شده و در حین رانندگی جانشان به خطر نمی افتد .
-    یکی از موارد مهم در خرید مدل ماشین شارژی برای کودک توجه داشتن به محل نگهداری و استفاده از ماشین یا موتور شارژی در مکان هایی مانند : داخل آپارتمان  ، خیابان ، پارک ، حیاط منزل ، یا روی ماسه های کنار ساحل دریا  و یا در سالن ورزشی بسیار مهم می باشد .
-    مدل ماشین های شارژی تک موتوره و با ابعاد کوچک تر با سرعت پایین و دارای یک باتری برای کودکانی که در داخل آپارتمان ازآن استفاده می کند مناسب است .
-    مدل ماشین های شارژی که در مکان هایی مانند :  پارک ، حیاط منزل استفاده می شوند دارای خصوصیاتی نظیر: دارای ابعاد بزرگتر -  دارا بودن بیش از یک موتور – دارای سرعت بالا – دارای تعداد زیادی باطری قابل شارژ  - مجهز به سیستم صوتی و دسته حمل چمدانی هستند  .
-    مدل ماشین های شارژی که در ساحل دریا مورد استفاده کودکان قرار می گیرد باید از نظر نوع چرخ ها و توان زیاد موتور ها  مختص این مکان ها طراحی شده باشد .
-    اخیرا تولید مدل ماشین های شارژی که دارای امکانات جانبی فراوانی هستند بیشتر است و روزبه روز هم به امکانات آنها افزوده می شود .
-    یکی دیگی از خصوصیات ماشین های شارژی عبارتند از : صدای استارت موتور واقعی می باشند .
-    یکی دیگر از وپژگی های بارز ماشین های شارژی کودکان و نوجوانان مجهز بودن  به چراغ های رنگی می باشد که درهنگام استفاده در شب  علاوه بر افزایش زیبای آن به تامین امنیت راننده  آن نیز می انجامد .
-    ماشین های شارژی که دارای کمک فنر بهتری هستند از وارد آمدن آسیب جدی به کمر و زانوی کودک راننده آن  درحین رانندگی در مکان ناهموار جلوگیری به عمل می آورد .
-    استفاده از کمر بند ایمنی را حتما در استفاده از ماشین های شارژی به کودکان آموزش داده شود .
-    ماشین های شارژی مجهز به سیستم شاژر دار  .
-    ماشین های شارژی کودکان دارای قابلیت قفل ایمنی و امکان روشن نشدن در هنگام شارژ شدن هستند  زیرا در این هنگام استفاده از این ماشین ها بسیار خطر ناک می باشدکه این خود  یکی از موارد مهم جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی به کودکان می باشد .
اسامی و خصوصیات بارز انواع ماشین های شارژی کودکان عبارتند از :
1: ماشین شارژی 5166 رنجور که مجهز به دو موتور پر سرعت و دو باطری کار آمد وکمک فنر های نرم که جلوی وارد آمدن ضربه به کودک در حین رانندگی را می گیرد.
ادامه مطلب را در سری چهارم دنبال کنید  


چاپ
نویسنده: م ک. بازیجو
تاریخ انتشار: 1396/09/04 06:13:15