×

مقاله ماشین های شارژی کودکان سری دوم

ماشین های شارژی کودکان  سری دوم


-    کودکان بیشتر علاقه مند چیزهای براق هستند مدلهایی از  ماشین های شارژی هستند که از چراغ های  LED رنگی بیشتری تزئین شده اند  و از نور پردازی چشمگیری برخوردارند .
-    ماشین های شارژی کودکان مجهز به سیستم پخش آهنگ های MPT  هستند بعصی از مدل های اینگونه ماشین ها حتی دکمه کم و زیاد کردن صدا موزیک را دارا می باشد .
-    بعضی از مدل ماشین های شارژی کودکان دارای سیستم حافظه جانبی ، رم خور و فلاش خور نیز هستند .
-    از مدل
ماشین های شارژی انتخاب کنید که کمربند ایمنی و ضمانت نامه و خدمات پس از فروش داشته باشند تا در صورت بروز  مشکلی کسی پاسخگو باشد مثال : بیشتر مدل ها گیربکس و موتور شان دو سال و آداپتورشون شش ماه ضمانت نامه دارد  .
-    کنارموتور ماشین های شارژی کودکان راهنمای استفاده از آن قرار داده شده است قبل از استفاده حتما آن را دقیق بخوانید .
-    اگرچه ماشین های شارژی کودکان بسیار گران هستند ولی بچه ها مشتاق هستند حتما یکی داشته باشند می توانید از دسته دوم آنها خریداری کنید زیرا این ماشین ها هرچقدر هم استفاده شوند باز هم نوی نو هستند .
-    کودکان از طریق تقلید و الگوبرداری از والدین خود مهارت های حرکت و کنترل را فرامی گیرند برای کنترل هوش هیجانی کودکان می توان با تهیه ماشین های شارژی  فراگیری مهارتهای رانندگی و احترام به قوانین را به آنها آموزش داد .
-    بزرگترین و مهم تریت مزایای ماشین های شارژی برای کودکان تقویت مهارت اعتماد به نفس در آنهاست .
-    از انواع مدل ماشین های واقعی در حال تردد درجاده ها به صورت سایز کوچک در قالب ماشین های شارژی برای کودکان طراحی و وارد فروشگاه های اسباب بازی شده است  .
-    مدل ماشین های شارژی در انواع طرح  ماشین ها  مانند : شاسی بلند ، سواری ، چیپ ، آفرود و از مدل برند های مشهور و معروف مانند : مازراتی ، پروشه ، بنز ، بی ام دابلیو و ... برای استفاده در اختیار کودکان واگذار شده است .
-    درخرید ماشین شارژی برای کودک به سن و وزن و قد او توجه کرده و انتخاب نماید در این صورت دوام ماشین شارژی بیشتر بوده و کودک می تواند سال های زیادی از آن استفاده کند .
-    برای رده سنی نوجوانان که توان تسلط و کنترل بر ماشین های شارژی دو یا چند موتور که  دارای سرعت بیشتر  هستند مناسب می باشند .
-    برای کودکان سنین پایین ماشین های شاژی با سرعت کم مناسب می باشد زیرا توان کنترل ماشین های شارژی با سرعت بیشتر را ندارند  تا بدین طریق ایمنی سلامت کودکان هم تامین شود .
لطفا ادامه مطلب را در سری سوم دنبال کنید .


چاپ
نویسنده: م ک. بازیجو
تاریخ انتشار: 1396/09/04 06:06:11