×

مقاله تعیین جنسیت نوزاد بدون سونو گرافی با روش های سنتی

تعیین جنسیت نوزاد بدون سونو گرافی با روش های سنتی

این نشانه های بالینی به شما می گویند که صاحب فرزند پسر شده اید یا فرزند دختر!با ما در دانستن آن ها همراه باشید.

باردارید؟ دوست دارید گوشت گوزن و آهو بخورید و درباره مسابقه‌های رزمی صحبت کنید؟ پس احتمالا شما پسر حامله‌اید. اگر هم موسیقی و رقص را ترجیح می‌دهید بچه دختر است. اگر به نظرتا خنده‌دار می‌آید بهتر است بدانید برای زنانی که قبل از دوران سونوگرافی زندگی میکردند هیچ راهی جز این حدسیات برای تشخیص جنسیت وجود نداشت بنابراین اگر شما هم به سونوگرافی دسترسی ندارید و میخواهید بفهمید دختر دارید یا پسر باید چند راهی که به شما پیشنهاد میکنیم امتحان کنید.

 

تعیین جنسیت نوزاد

روش های سنتی برای تعیین جنسیت نوزاد

به مدل راه رفتن دقت کنید

راه رفتن در حالی که پای راست‌تان را جلو میگذارید به این معناست که شما پسر دارید و اگر پای چپ‌تان را اول جلو میگذارید یعنی دختر دارید. این نکته در برخی از کتب قدیمی و افسانه‌ای  هم آورده شده است.

 

تست نمک بگیرید

گفته میشود اگر زنی باردار باشد و بخواهد بداند که فرزندش دختر است یا پسر، بهتر است نمک را در حالی که او خواب است و خبر ندارد روی سرش بریزید. وقتی که بیدار شد توجه کنید که او نام چه کسی را برای اولین بار میگوید. اگر نام و نام خانوادگی یک مرد گفته شد فرزند پسر و اگر نام یک زن آورده شد، جنین دختر است.

 

از مادرتان بپرسید

اگر زن بارداری میخواهد جنسیت فرزندش را بداند بهتر است به خودش گوش کنید. اگر او سوال کرد « فکر میکنی بچه‌ چی باشه؟ » و شما جواب دادید « یک پسر دوست داشتنی» و او سرخ نشد مطمئنا او یک دختر دارد. شواهدی وجود دارد که زنان در مورد آنچه درونشان اتفاق می‌افتد آگاهی دارند. یک مطالعه نشان داده زنانی که هیچ دانشی از جنسیت نوزاد ندارند در ۷۱ درصد موارد درست حدس میزنند.

 

زمان ویار را ثبت کنید

یکی از باورهایی که نه تنها در زنان قدیمی بلکه امروزه هم برآن باور دارند این است که چگونگی و زمان ویار درباره جنسیت جنین اطلاعاتی می‌دهد. شما زمانی که دختر دارید در سه ماهه اول بیشتر بیمار می‌شوید اما اگر پسر داشته باشید بعد از سه ماهه اول درد را احساس خواهید کرد. اگر شما بد ویار باشید و تا پایان بارداری همچنان بیمار باشید به احتمال زیاد دختر دارید.

 

مرد چاق دختردار میشود

با توجه به باورها اگر پدر در دوران باردای زن اضافه وزن پیدا کند او صاحب دختر خواهد شد. جالب توجه اینکه محققان دانمارکی یک مطالعه از افرادی که میخواهند صاحب فرزند شوند انجام دادند که در آن مشخص کرد مردانی که منتظر دختر هستند چاق ترند.

 

دختردارها شیرینی دوست دارند؟

از آنجا که دختران به طور طبیعی شیرین هستند اگر دختر باردار باشید علاقه‌تان به خوردن شیرینی بیشتر میشود. پسران در عوض از غذاهای شور و ترش خوششان می‌آید.

 

حلقه ازدواج چطور می‌چرخد؟

اگر از حلقه ازدواج‌تان به دلیل تورم دست‌های‌تان استفاده نمی‌کنید می‌توانید از آن برای تعیین جنسیت استفاده کنید. کافی است یک حلقه طلا را روی شکم یک زن بارداری به حالت آویزان قرار دهید. اگر به صورت دایره‌وار بچرخد بچه دختر است و اگر از یک طرف به طرف دیگر برود شما پسر دارید. این همیشه درست نیست اما در ۵۰ درصد موارد درست است.

 

شکم چطور قرار دارد

مادر بارداری میگفت: « زمانی که پسرم را باردار بود تصمیم گرفتن جنسیتش را تا زمان تولد نفهمم اما خیلی‌ها به من گفتند که میتوانند بفهمند که من چی باردارم.» با توجه به افسانه‌های قدیمی اگر شکم شما رو به پایین باشد شما پسر دارید و اگر شکم رو به بالا باشد دختر دارید البته این موضوع در حال حاضر شاخص خوبی نیست چون مشخص شده اندام شما، توده عضلانی‌تان و حتی اینکه در چه سالی باردار شده‌اید در شکل شکم موثر است.

 

اگر شما جزء خانم هایی هستید که روش های مدرن و علمی را به روش های سنتی ترجیح می دهید، مطالعه پست های تاثیر نوع تغذیه والدین بر جنسیت فرزند ، پسر می خواهید؟ رژیم پر کالری بگیرید و روش های تعیین جنسیت جنین مخصوص شماست.

چاپ
نویسنده: نی نی یاری niniyari.c
تاریخ انتشار: 1394/07/20 17:27:50