×

الفبا جمله

ک آموزشی زبان

پلاستیکی
گروه سنی
4 سال تا 12 سال
1 نفر
جعبه شرینگ
1 عدد
رنگهای موجود رنگ بندی در هنگام ثبت فاکتور،در قسمت توضیحات قابل انتخاب میباشد.
رنگ بندی قابل انتخاب نیست
آیکون های مرتبط
فکری
فکری
سرگرمی
سرگرمی
حل مسئله
حل مسئله
یادگیری کلمات
یادگیری کلمات
عدم موجودی
تست کالا
تست کالا
7روز مهلت تعویض
7روز مهلت تعویض
ارسال سریع
ارسال سریع
بهترین قیمت
بهترین قیمت
امکان سفارش عمده
امکان سفارش عمده
ابعاد
165 * 115 * 40
وزن
330 (گرم)
تولید شده در
ایران
نوع بسته بندی کلی
کارتن
حجم کارتون
0.000759 (مترمکعب)
وزن کارتون
0.33 (کیلوگرم)
وضعیت موجود
موجود نیست
الفبا جمله با هشت بازى و سرگرمى آموزنده، شيوه جالبى را براى آشنايى با زبان براى كودكان فراهم مى‌كند. روى هر كارت، يك تصوير رنگى وجود دارد كه به كودكان در يادگيرى حرف‌هاى الفبا و صداى آنها و هم‌چنين به دست آوردن مهارت‌هاى اوليه خواندن حرف‌ها و هجى كردن كمك مى‌كند. كارت‌هاى الفبا جمله به گونه‌اى طراحى شده‌اند كه كودكان 6سال به بالا با تجربه‌هاى مختلف آموزش زبان بتوانند به صورت گروهى، يك به يك و يا با والدين خود از آن استفاده كنند. در هر بازى به فرزند خود زمان كافى بدهيد تا مهارت و اعتماد به نفس لازم را به دست بياورد و سپس بازى‌هاى پيچيده‌تر را انجام دهيد. مهم‌تر از همه، هدايت بازى را به فرزندتان بسپاريد تا بازى براى او سرگرم كننده بماند.
اشتراک گذاری
تگ ها
الفبا جمله
رتبه ای که به این محصول میدهم
خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد میکنم نمیکنم
این پست برای شما مفید بود ؟ بله خیر

روش بازی


در اين بازى 3 دسته كارت وجود دارد: 
1-كارت‌هاى الفبا
2-كارت‌هاى جوركردنى
3-كارت‌هاى جمله‌سازى
كارت‌هاى الفبا را روى زمين يا ميز پخش كنيد. حرف‌ها و صداها را به صورت در هم و از طريق صحبت كردن در مورد حرف‌ها و تصويرهاى روى كارت‌ها به فرزندتان معرفى كنيد. با او در مورد حرف‌هايى كه مى‌شناسد صحبت كنيد، براى مثال حرفى كه اول اسم اوست.

دركارت‌هاى جوركردنى كه شامل24 كارت داراى واژه و تصوير است ،مى‌توانيد 6 مجموعه از حيوانات خانگى، حيوانات مزرعه، غذا، لباس، اسباب بازى و وسايل نقليه را جور كنيد.هر كدام از مجموعه‌هاى نام برده شده داراى 4 كارت است و تصوير هر 4 واژه‌ى مجموعه، بالاى هر كارت نشان داده شده‌ است.

كارت‌هاى جمله‌سازى شامل13 كارت با 13 جمله براى كامل كردن و 13 آزمون براى پاسخ دادن است.يك مجموعه انتخابى از كارت واژه‌ها و تصاوير را (26 كارت الفبا و 24 كارت جوركردنى) به رو، روى ميز يا زمين بچينيد.تعدادى كارت جمله‌سازى براى فرزندتان انتخاب كنيد تا اوجمله‌ها را كامل كند. (در دور اول اين بازى، فقط 3 كارت انتخاب كنيد.) در حالى كه با انگشت به كلمه‌هاى جمله اشاره مى‌كنيد، جمله را با هم بلند بخوانيد. كلمه چيزى را در جاى علامت سئوال داخل جمله بگذاريد. براى مثال يك چيزى بال دارد و پرواز مى‌كند. با فرزند‌تان درباره اين كه چطور جمله را كامل كند، صحبت كنيد.اطلاعات تکمیلی

محتويات :  

- راهنماى بازى 
- 26 كارت‌ كوچك الفبا و 2 كارت خالى
- 24 كارت‌ كوچك جوركردنى 
- 13 كارت‌ بزرگ جمله‌سازى
گروه سني – دوره آموزشي : 

  دبستان - 7 تا 12 سال
بازی با الفبا جمله

الفبا جمله با هشت بازی و سرگرمی آموزنده، شیوه جالبی را برای آشنایی با جمله سازی در زبان انگلیسی برای کودکان فراهم می کند. بازی دارای تعدادی کارت واژه و تصویر است که به کودکاندر یادگیری حرف های الفبا و صدای آنها و همچنین در به دست آوردن مهارت های اولیه خواندن حرف ها، نوشتن و هجی کردن کمک می کند.

کارت های الفبا جمله به گونه ای طراحی شده اند که کودکان 6 سال به بالا در دوره دبستان با تجربه های مختلف آموزش زبان بتوانند به صورت گروهی، یک به یک و یا با والدین خود از آن استفاده کنند. در صورت گروهی، یک به یک و یا با والدین خود از آن استفاده کنند. در یکی از این بازی ها تعدادی کارت جمله سازی انتخاب شده و جمله روی آن به صورت سئوالی خوانده می شود. کودک می تواند کارت پاسخ را پیدا کرده و در محل علامت سئوالی بر روی کارت جمله سازی قرار دهد. بیشتر پرسش ها می توانند چند پاسخ داشته باشند. 

جمله

شامل:

راهنمای بازی

26 کارت کوچک الفبا و 2 کارت خالی

24 کارت کوچک جور کردنی

13 کارت بزرگ جمله سازی

کارت های آموزش الفبا، واژگان و جمله سازی زبان انگلیسی 

الفبا جمله

الفبا جمله

الفبا جمله با هشت بازی و سرگرمی آموزنده، شیوه جالبی را برای آشنایی با زبان برای کودکان فراهم می کند.

روی هر کارتف یک تصویر رنگی وجود دارد که به کودکان در یادگیری حرف های الفبا و صدای آنها و همچنین به دست آوردن مهارت های اولیه خواندن حرف ها و هجی کردن کمک می کند. کارت های الفبا جمله به گونه ای طراحی شده اند که کودکان 6 سال به بالا با تجربه های مختلف آموزش زبان بتوانند به صورت گروهی، یک به یک و یا با والدین خود از آن استفاده کنند. در هر بازی به فرزند خود زمان کافی بدهید تا مهارت و اعتماد به نفس لازم را به دست بایورد و سپس بازی های پیچیده تر را انجام دهید. مهمتر از همه، هدایت بازی را به فرزندتان بسپارید تا بازی برای او سرگرم کننده بماند.

در این بازی 3 دسته کارت وجود دارد:

کارت های الفبا

کارت های جور کردنی

کارت های جمله سازی

والدین و مربی گرامی

جهت خارج کردن حروف برش خورده از قالب اولیه، حروف را با احتیاط از طرف آهن ربا فشار دهید و آن را در جدول حروف بچسبانید

برای خارج نمودن حروف کوچکتر و نقطه ها با حتیاط با استفاده از نوک مداد یا خودکار اقدام نمائید

یک رشته نخ کوچک در نظر گرفته شده، آن را از سوراخ تعبیه شده در بالای جدول حروف عبور داده و گره بزنید تا به آسانی به دیوار آویز شود

برای احتیاط تعدادی نقطه و حروف اضافه در نظر گرفته شده است

بگرد و پیدا کن

درباره تصویر روی هر کارت صحبت کنید و نام آن را بخوانید.

زمانی که کودک می تواند نام کلمه مربوط به تصویر را تشخیص دهد، روی کلمه را بپوشانید و از او بخواهید نام تصویر را بگوید.

سپس دست تان را از روی کلمه بردارید و از کودک حرف اول کلمه را بپرسید. کارت را برگردانید و حرف کلمه را به صورت مجزا به کودک نشان دهید.

کارت های الفبا را طوری که تصاویر رو به بالا باشند، روی میز یا زمین پخش کنید. دو نفره یا گروهی بازی کنید. با هم بگویید: بگرد و پیدا کن: ... و نام حرفی را بگویید. برای مثال بگرد و پیدا کن:

کارت پاسخ را پیدا کنید و به دنبال حرف بعدی باشید. هر کس که حرف مورد نظر را زودتر پیدا کرد، آن را به عنوان امتیاز خود بر می دارد.

حرف ها و صداهای کلمه

از کارت های الفبا برای هجی کردن حرف های نام فرزندتان و یا کلمات دیگر استفاده کنید. وقتی کارت را روی زمین می گذارید، فرزندتان را با این پرسش دعوت به کمک کنید: فکر می کنی این کلمه با چه حرفی شروع می شود؟ یا چه حرف و صدای دیگری در این کلمه شنیده می شود؟

زمانی که حرف های کلمه هجی شد، بپرسید: چه کلمه های دیگری می شناسی که با این حرف یا صدا شروع شوند؟

از دو کارت سفید به جای حرف های تکراری مورد نیاز در کلمه ای که می سازید، استفاده کنید.

از فرزندتان بپرسید تا کلمات روی کارت های جور کردنی را هجی کند.

کارت های جورکردنی 

24 کارت دارای واژه و تصویر

در این بازی می توانید 6 مجموعه از حیوانات خانگی، حیوانات مزرعه، غذا، لباس، اسباب بازی و وسایل نقلیه را جور کنید. هر کدام از مجنوعه های نام برده شده دارای 4 کارت است و تصویر هر 4 واژه مجموعه، بالای هر کارت نشان داده شده است.

جفت ها را پیدا کن

یک بازی حافظه برای دو نفر یا بیشتر. هدف این بازی جمع کردن بیشترین تعداد جفت کارت مجموعه ها است.

ابتدا به همه مجموعه ها نگاه کنید و در مورد این که اعضای هر مجموعه چگونه به هم مربوطند، صحبت کنید.

همه کارت ها را به پشت روی میز قرار دهید.

هر بازیکن به نوبت دو کارت را به رو بر می گرداند تا همه بازیکنان آن را ببینند و جای آن را به ذهن بسپارند.

اگر بازیکنی یک جفت را پیدا کرد، آن را برای خود نگاه می دارد و یک بار دیگر نیز بازی می کند. در غیر این صورت کارت ها را دوباره سر جای شان به پشت بر می گرداند.

بازی به نفر بعدی می رسد و آن قدر ادامه می یابد تا همه کارت ها جفت شده باشند. بازیکنی که بیشترین تعداد جفت کارت را برداشته باشد، برنده بازی است.

جفت و جور کن

یک بازی کارتی برای 4 نفر. هدف بازی جمع آوری بیشترین تعداد مجموعه واژه ها است. یکی از بازیکنان کارت ها را بر می زند و به تعداد مساوی به دیگر بازیکنان دست می دهد.

همه بازیکنان کارت های خود را می بینند. کسی که دست داده بازی را آغاز می کند.اگر او 4 کارت یک مجموعه را داشته باشد، آنها را روی زمین می گذارد.

سپس با توجه به دست خود از بازیکن دیگر کارتی را می خواهد تا در دست خود مجموعه ای دیگر جور کند. اگر بازیکن دیگر کارت مورد نظر را داشته باشد، باید آن را به این بازیکن بدهد. بازیکنان فقط می توانند کارتی را بخواهند که به همراه کارت های موجود در دست شان یک مجموعه را درست کنند.

همین بازیکن می تواند خواستن کارت های مورد نیازش را تا جور کردن مجموعه دیگر ادامه دهد. سپس باید مجموعه کامل را روی زمین بگذارد.

اما اگر بازیکن دیگر که کارت از او خواسته شده، آن را نداشته باشد، نوبت بازی به او منتقل می شود. زمانی که کارت های دست یک بازیکن تمام شود، او از بازی خارج می شود.

زمانی که همه مجموعه ها جور شد، برنده بازی کسی است که بیشترین تعداد مجموعه را جمع آوری کرده است.

هر بازیکن باید یک بار دست بدهد و آغاز کننده بازی باشد.

برنده نهایی کسی است که بیشترین دور بازی را برده باشد.

7 کارت را قاطی کنید.

یک بازی برای 2 نفر. هدف بازی جمع کردن هر چه سریعتر مجموعه واژه ها و تمام کردن کارت های دست تان است.

یکی از بازیکنان کارت ها را بر زده و به هر بازیکن 7 کارت می دهد. باقی کارت ها به صورت یک دسته و به پشت روی زمین قرار می گیرند و کارت بالایی به رو برگردانده و روی زمین قرار داده می شود.

هر بازیکن کارت هایش را می بیند. دست دهنده، بازی را با انتخاب کارت به رو برگردانده شده یا برداشتن کارت رویی دسته ی روی زمین شروع می کند.

دست دهنده ممکن است 3 یا 4 کارت از یک مجموعه را در دست داشته باشد، دراین صورت آنها را روی زمین می گذارد و یک کارت را از دستش از طرف رو، روی کارت به رو برگردانده شده ی روی زمن قرار می دهد.

سپس بازی به نفر بعد منتقل می شود که او نیز می تواند از روی دسته یا کارت های به رو برگردانده شده ی روی زمین یک کارت بردارد و اگر توانست 3 یا 4 کارت مجموعه را روی زمین بگذارد و یک کارت نیز به کارت های به رو گذاشته شده زمین اضافه کند.

وقتی یک بازیکن یک مجموعه واژه روی زمین می گذارد، می تواند یک کارت تک را برای کامل کردن هر مجموعه دیگری که روی زمین است نیز مقابل خود قرار دهد.

برنده اولین کسی است که همه کارت هایش را تمام کند. پس از اتمام یک دور بازی، بازیکنان به نوبت دست می دهند.

کارت های جمله سازی  

الفبا جمله

بازی الفبا جمله

13 کارت با 13 جمله برای کامل کردن و 13 آزمون برای پاسخ

یک مجموعه انتخابی از کارت واژه ها و تصاویر را (26 کارت الفبا و 24 کارت جور کردنی) به صورتی که تصویر واژه رو به بالا باشد، روی میز یا زمین بچینید.

تعدادی کارت جمله سازی برای فرزندتان انتخاب کنید تا او جمله ها را کامل کند. (در دور اول این بازی، فقط 3 کارت انتخاب کنید.) در حالی که با انگشت به کلمه های جمله اشاره می کنید، جمله را با هم بلند بخوانید. کلمه چیزی را درجای علامت سئوال داخل جمله بگذارید. برای مثال یک چیزی بال دارد و پرواز می کند. با فرزندتان درباره این که چطور جمله را کامل کند، صحبت کنید.

اکنون از او بخواهید که کارت تصویر و واژه ای را انتخاب کند که جمله را کامل می کند و آن را بر روی علامت سئوال در جمله قرار دهید. بیشتر پرسش ها می توانند چند پاسخ داشته باشند.

جمله ی کامل را با هم بخوانید.

زمانی که فرزندتان به اندازه کافی با این بازی آشنا شد، از ساختن جمله به صورت مستقل یا با کودکان دیگر لذت می برد، حتی از ساخت جملات بی معنی و نادرست.

پرسش های آزمون

بازی آزمون برای 5 بازیکن طراحی شده است. هدف بازی زودتر تمام کردن کارت های دست شماست.

یک بزرگ تر باید به عنوان مجری آزمون انتخاب شود تا آزمون ها را بلند بخواند.

همه 50 کارت تصویر و واژه (26 کارت الفبا و 24 کارت جور کردنی) را به پشت روی زمین بچینید.

بازیکنان هر کدام 10 کارت انتخاب می کنند و کارت های شان را به رو در ردیفی جلوی خود می چینند. باقی کارت ها (اگر کارتی مانده باشد) در گوشه ای قرار داده می شود.

مجری آزمون 13 کارت جمله سازی را بر زده، سپس هر جمله را بلند می خواند یا می پرسد. قبل از خواندن هر پرسش بگویید: من چه هستم؟ برای مثال: من چه هستم؟ من در باران تو را خشک نگاه می دارم. می توانید این بازی را با پرسیدن چه چیزی انجام دهید: چه چیزی در مزرعه زندگی می کند؟ یا دوست دارید چه بپوشید؟

هر بازیکن که کارت پاسخ را دارد باید جواب را بگوید و کارت را رد کند. ممکن است چندین بازیکن پاسخ را داشته باشند و یا در ازای یک پرسش بتوان چندین کارت را به عنوان پاسخ را رد کرد.

برنده کسی است که یا زودتر از همه 10 کارت را تمام کند و یا در پایان 26 سئوال کم ترین تعداد کارت را داشته باشد. کارت الفبا جمله