×

گیربکس 30قطعه

ساختنی - تجسمی

پلاستیکی
گروه سنی
3 سال تا 9 سال
1 نفر
جعبه شرینگ
12 عدد
رنگهای موجود رنگ بندی در هنگام ثبت فاکتور،در قسمت توضیحات قابل انتخاب میباشد.
ساخته شده با چند رنگ متنوع
آیکون های مرتبط
تشخیص صدا
تشخیص صدا
تقویت تمرکز
تقویت تمرکز
رشد ماهیچه ها
رشد ماهیچه ها
سرگرمی
سرگرمی
تقویت حافظه
تقویت حافظه
لمس و چنگ زدن
لمس و چنگ زدن
عدم موجودی
تست کالا
تست کالا
7روز مهلت تعویض
7روز مهلت تعویض
ارسال سریع
ارسال سریع
بهترین قیمت
بهترین قیمت
امکان سفارش عمده
امکان سفارش عمده
ابعاد
1 * 1 * 1
وزن
1 (گرم)
تولید شده در
ایران
نوع بسته بندی کلی
کارتن
حجم کارتون
1.2E-08 (مترمکعب)
وزن کارتون
0.012 (کیلوگرم)
وضعیت موجود
موجود نیست
گیربکس 30قطعه
اشتراک گذاری
تگ ها
گیربکس 30قطعه
رتبه ای که به این محصول میدهم
خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد میکنم نمیکنم
این پست برای شما مفید بود ؟ بله خیر

GEAR BOX 30pcsبازی های ساختنی و لگو از محبوبیت و جذابیت خاصی بین کودکان برخوردارند. این بازی ها با تقویت خلاقیت کودکان و بالا بردن مهارت های حرکتی نقش سازنده ای در رشد کودکان دارند. بازی ساختنی تاپ توی مدل GEAR BOX نیز یک بازی مبتکرانه و خلاقانه برای رده سنی بالای 4 سال است. این بازی به کودک این امکان را می دهد که با استفاده از قطعات پلاستیکی موجود که شامل چرخ دنده، ستون، محور، پایه و دستگیره می شود، سازه های دو بعدی و سه بعدی متنوعی را ایجاد کند و در انتها توسط دستگیره آنها را به حرکت درآورد. بازی ساختنی تاپ توی مدل GEAR BOX در مجموع شامل 30 قطعه‌ی پلاستیکی در رنگ‌های مختلف است که این تنوع و تعداد باعث می شود که کودک امکان ساخت اشکال مختلفی را داشته باشد. همچنین وجود ستون‌ها این امکان را می دهد که کودک بتواند سازه را به صورت عمودی بسازد. از مزایای بازی ساختنی تاپ توی مدل GEAR BOX علاوه بر تقویت اعتماد به نفس و خلاقیت می توان به آشنا کردن کودک با مفاهیم ابتدایی علوم مهندسی و رباتیک اشاره کرد. به علاوه این بازی در تقویت هماهنگی بین چشم و دست و ارتقای توانایی های حرکتی ظریف در کودکان موثر است. بازی گیربکس 30قطعه


گیربکس 30قطعه تاپ توی

گیربکس مجموعه‌ای شامل 30 قطعه‌ی پلاستیکی ( شامل چرخ‌دنده، ستون، محور، پایه و  دستگیره‌) با رنگ‌های درخشان است که کودک می‌تواند با بکارگیری آن‌ها سازه‌های متنوعی بسازد و با اتصال دستگیره همه‌ی چرخ‌دنده‌ها را به حرکت در‌آورد. وجود ستون‌ها امکان ساختن سازه‌های عمودی را نیز فراهم ساخته است، بنابراین سازه‌ها می‌توانند به صورت سه‌بعدی ساخته شوند. 
بازی با این مجموعه علاوه بر پرورش اعتماد به نفس و خلاقیت، کودک را با مفاهیم پایه‌ی علوم مهندسی مکانیک و روباتیک آشنا می‌سازد. 
بازی فکری گیربکس یک بازی ساختنی خلاقانه است که برای گروه سنی 4 سال به بالا طراحی شده است. در این بازی، کودک میتواند با استفاده از 100 قطعه پلاستیکی موجود سازه های سه بعدی مختلف و متنوعی را ایجاد نماید.

روش بازی گیربکس
روش بازی گیربکس به این‌صورت است که چرخ‌دنده‌های رنگی به‌ آسانی با یکدیگر درگیر می‌شوند و مفهوم نیرو و حرکت را در قالب یک بازی جذاب به‌ نمایش می‌گذارند. چرخ دنده‌ها، ستون‌ها و پایه‌ها به‌ آسانی نصب می‌شوند. 


محتویات جعبه گیربکس 30قطعه
محور شش جهته: 7 عدد 
ستون مربع شکل: 8 عدد 
چرخ دنده: 12 عدد 
دسته: 1 عدد 
کفی: 2 عدد